> > > Aranżacja sypialni na wiosnę – jak urządzić sypialnię ?

Aranżacja sypialni na wiosnę – jak urządzić sypialnię ?

Wiosna to czas zmian! Robimy porządki w szafie, odświeżamy garderobę, wyrzucamy niepotrzebne rzeczy i przypominamy sobie o zdrowym odżywianiu, a także uprawianiu sportów ;)

Podobne rewolucje warto wprowadzić w swojej sypialni! Zmienić kolory i dekoracje, kupić nowe akcesoria, wstawić świeże kwiaty aby tchnąć powiew świeżości oraz wiosny do naszego wnętrza ;)

Jak szybko i efektownie odmienić wystrój sypialni?

1. Zmień zasłony lub firanki

Nowe zasłony mogą całkowicie odmienić Twoją sypialnię – sprawią, że będzie wyglądała zupełnie inaczej! Wiosną i latem najlepiej sprawdzą się firany z delikatnych i naturalnych tkanin, które wpuszczają dużo światła, nie zaciemniają oraz nie przytłaczają pomieszczenia. Wiemy, że motyw kwiatowy wiosną jest bardzo „odkrywczy” ;) jednak nic tak nie tak nie oddaje pogodnego klimatu jak kolorowe i pastelowe kwiaty.

 

Aranżacja sypialni na wiosnę - jak urządzić sypialnię ? Wiosenne zasłony

 

Aranżacja sypialni na wiosnę - jak urządzić sypialnię ?

Jeśli nie możesz znaleźć odpowiednich firan, może pomyśl o ich uszyciu? W sklepach z tkaninami znajdziesz wiele pięknych i dobrych jakościowo materiałów. Plusem takiego rozwiązania jest to, że możesz również uszyć poszewki na poduszki z tego samego materiału co zasłony. W ten sposób stworzysz piękną oraz efektowną całość i w ciekawy sposób zaaranżujesz wystrój sypialni.

Zabaw się upięciem firan! Nie zasłaniaj nimi okna, tylko potraktuj jako element dekoracyjny oraz uzupełniający wnętrze. Udrapuj je fantazyjnie na karniszu lub taśmie i zbierz sznurem z chwostami.

Aranżacja sypialni na wiosnę - jak urządzić sypialnię ? Upięcie zasłon

2. Świeże kwiaty w wazonie

Aby Twoja sypialnia dosłownie pachniała wiosną włóż do wazonu świeże, cięte kwiaty. Pięknie ozdobią pokój i dodadzą mu uroku!

Aranżacja sypialni na wiosnę - jak urządzić sypialnię ? Nowy wystrój sypialni

Aranżacja sypialni na wiosnę - jak urządzić sypialnię ? Wiosenna aranżacja wnętrza.

 Aranżacja sypialni na wiosnę - jak urządzić sypialnię ? Wiosenny wystrój sypialni

 

3. Wiosenne dekoracje i aranżacja sypialni na wiosnę

Wiosenny i świeży efekt najszybciej i najłatwiej uzyskamy narzucając na łóżko nową narzutę oraz poduszki. Najlepiej sprawdzą się motywy kwiatowe lub delikatne wzorki. Kolory? Oczywiście kolorowe ;) i pastelowe.

https://abcsypialni.pl/

nowe poduszki aranżacja wnętrza

Jeśli kwiaty włożymy we własnoręcznie robiony wazon lub… słoik, który udekorujemy kokardą uzyskamy niepowtarzalny i oryginalny efekt!

elementy dekoracyjne w sypialni

Inspirujące cytaty zamieszczone na tablicy kredowej lub nowe obrazki na ścianach dodadzą nam energii i wprowadzą w dobry nastrój już od samego rana.

zmiana wystroju sypialni - nowe obrazy na ścianach

dekoracja do sypialni

ozdoba w sypialni

Chyba nic tak nie dodaje czaru i nie wpływa nastrojowo jak świece lub delikatne światełka. Można je owinąć wokół łóżka lub schować w słoiku. W ten sposób stworzymy piękną dekorację!

dekoracje do sypialni

świeca - aranżacja sypialni

4. Wystrój wnętrz oraz sypialniane aranżacje

Więcej pomysłów znajdziecie na blogu wnętrzniarskim! Autorka bloga Bosy Dom dzieli się z czytelnikami pomysłami dotyczącymi wystroju wnętrz, a także pokazuje inspiracje DIY! ;) W poście „Czego pragną… mieszkania” zdradza jak urządzić mieszkanie abyśmy dobrze w nim się czuli i aby było piękne ;)

Jak wygląda Wasza sypialnia wiosną? ;)

Czy na wszystkie pytania zostały udzielone odpowiedzi? Czy potrzebujesz więcej informacji dotyczących tego artykułu? Czy coś nie zostało przedstawione zrozumiale/czytelnie?

Zadzwoń do doradcy / specjalisty,
a uzyskasz odpowiedzi na swoje pytania!
+48 61-641-7997

Pin It on Pinterest

Idź do sklepu abcsypialni.plDo sklepu abcsypialni.plSklep abcsypialni.plSklep
Zadzwoń 61 641 7997Zadzwoń