> > > Łóżko kontynentalne Original – śpij komfortowo

Model łóżka kontynentalnego Original jest jedną z naszych propozycji. Ten piękny mebel może stać się epicentrum każdej stylowej sypialni. Dzięki wygodnym trzem warstwom materacy oraz nowoczesnemu designowi sprawi, że prześpisz komfortowo każdą noc w pięknym wnętrzu.

 Łóżko kontynentalne Original – śpij komfortowo

Dlaczego łóżko kontynentalne Original jest tak wyjątkowe? Znajdziesz w nim trzy niezależne materace, a każdy z nich pracuje na komfort Twojego snu. Na drewnianej skrzyni, stojącej na nóżkach (które możesz wybrać) znajduje się pierwszy materac typu Box. Następnie materac właściwy – dwustronny, na sprężynie kieszeniowej, obłożonej warstwą pianki. Taka konstrukcja materaca najkorzystniej wpływa na jakość snu, a także dba o zdrowie kręgosłupa, podtrzymując Twoją sylwetkę. Osobne kieszenie z niepołączonymi ze sobą sprężynami w środku, nie zakłócają wzajemnie swojej pracy, co w rezultacie daje efekt punktowej elastyczności. Oznacza to, że materac ugina się wyłącznie w miejscu nacisku i jego najbliższym sąsiedztwie. Dzięki czemu możesz zdrzemnąć się z całą rodziną, a materac dopasuje się do każdego jej członka :)

21_Przekroj_lozko_kontynentalne_Original_1000

Zwieńczeniem łóżka kontynentalnego jest materac nawierzchniowy. Jest on idealnym uzupełnieniem oraz wykończeniem. Zapewnia higieniczny oraz komfortowy sen. Dodatkowo materac jest pokryty pokrowcem sensity. Zawiera on naturalne bakterie probiotyczne – mikroorganizmy przyjazne człowiekowi, wprowadzane do tkaniny pokrowca poprzez technologię mikrokapsułek. Probiotyki neutralizują zapachy, alergeny, szkodliwe bakterie i roztocza w materacu oraz łóżku. Działają podczas kontaktu ze skórą. Pokrowiec jest zdrową alternatywą dla antybiotyków i środków biobójczych.

sensity-pokrowiec

Pokrowiec Sensity

Łóżka kontynentalne wyróżniają się ciekawą formą m.in. dzięki sporej wysokości oraz fantazyjnym wezgłowiom. Na modelu Original śpisz aż 60 cm na ziemią :) Ma to nieoceniony wpływ na kondycję materaca, który może w ten sposób „oddychać”. Na tej wysokości jest również mniej zawirowań kurzu, co jest niezwykle ważne dla alergików. Głównym atutem takiej wysokości łóżka jest jego ergonomiczność, łatwo na nie siąść, położyć się, a następnie wstać – dotyczy to zwłaszcza osób starszych. Kolejnym atutem łóżka Original jest ogromna ilość materiałów do obicia, jak również nóżek i oczywiście niezbędnego wezgłowia. W naszej ofercie znajdziesz 18 wzorów tkanin w modnych i eleganckich kolorach. Do wyboru masz również kilka stylowych wezgłowi. Jesteś nocnym markiem i lubisz przed snem czytasz książki lub oglądać filmy? Wygodne oparcie zapewni Ci komfortowe podparcie. Kolejnym ważnym akcesorium są otomany. Takie skrzynie są wygodnym rozwiązaniem dla każdej sypialni, mogą stanowić dodatkowy schowek na pościel, poduszki i koce.

original-140x200-lozko-kontynentalne

Model Original dostępny jest w kilku wersjach: 140×200, 160×200, 180×200 oraz 200x200cm. Łóżka kontynentalne dzięki swoimlicznym zaletom wniosą luksus i wygodę do Twojej sypialni. Pamiętaj: wyspani mogą więcej! Więcej informacji o łóżku kontynentalnym Original znajdziesz tutaj.

Czy na wszystkie pytania zostały udzielone odpowiedzi? Czy potrzebujesz więcej informacji dotyczących tego artykułu? Czy coś nie zostało przedstawione zrozumiale/czytelnie?

Zadzwoń do doradcy / specjalisty,
a uzyskasz odpowiedzi na swoje pytania!
+48 61-641-7997

Pin It on Pinterest

Idź do sklepu abcsypialni.plDo sklepu abcsypialni.plSklep abcsypialni.plSklep
Zadzwoń 61 641 7997Zadzwoń