Materac Hilding Conga 100x200

Hilding

Nowy

Materac Hilding Conga 100x200 Expand

2 619,00 zł

brutto

Orientacyjny czas realizacji zamówienia i dostawy wynosi 4 tygodnie. Przy każdej transakcji indywidualnie potwierdzamy czas realizacji zamówienia. Dostawa GRATIS.

Piankowy materac wysokoelastyczny Hilding Conga 100x200

Logotyp Hilding

Komfort materaca Hilding Conga 100x200: średni, twardy

Komfort materaca 100x200 Hilding Conga: średni, twardy

Conga to nowoczesny materac zbudowany z czterech różnych pianek. Dwie wysokoelastyczne pianki o zróżnicowanej twardości zapewniają doskonałe wsparcie ciała. Wyprofilowanie ich w 7 stref twardości gwarantuje optymalne rozłożenie ciężaru ciała na powierzchni materaca. Dodatkowe wkładki w strefie ramion – z jednej strony z pianki Visco, z drugiej z chłodzącej pianki FloFom, reagują na temperaturę ciała, dzięki czemu niwelują napięcie i bóle w strefie ramion, barków oraz karku. Termoregulacyjne i chłodzące właściwości pianki FloFom sprawdzą się doskonale latem, a rozgrzewające właściwości pianki Visco to idealne rozwiązanie na zimę.

Wysoka elastyczność, sprężystość i wytrzymałość pianek HR sprawiają, że materac sprawdzi się również w przypadku osób o podwyższonej wadze, nawet do 130 kg.

Dostępny w antyalergicznym pokrowcu Cashmere.

Materac Conga 100x200

Dane techniczne materaca Hilding Conga 100x200:

Wkład: po jednej stronie pianka wysokoelastyczna HR o wysokości 11 cm z warstwą pianki FloFom w strefie ramion i barków, po drugiej stronie pianka wysokelastyczna VelvetTouch o wysokości 11cm z warstwą pianki Visco w strefie ramion i barków

Pokrowiec: Cashmere

Wysokość: ok. 24,5 cm (pokrowiec Cashmere)

Materac Conga 100x200 z przekrojem

Dlaczego warto wybrać piankowy materac wysokoelastyczny Hilding Conga 100x200 ?

Dla aktywnych

Materac, którego konstrukcja zapewnia odprężenie i szybką regenerację zmęczonych mięśni.

Dla par

Materac o wysokiej elastyczności punktowej gwarantujący optymalne wsparcie i dopasowanie do ciężaru ciała, dzięki czemu partner śpiący obok nie odczuwa żadnych ruchów.

Dla par o dużej różnicy wagowej

Materac zapewnia więcej niezależnych punktów podparcia, zwiększając tym samym elastyczność punktową. Dla par, gdzie różnica wagowa jest większa niż 30 kg.

Dla osób cięższych

Materac o podwyższonej twardości dla osób cięższych.

Dla alergików

Materac ubrany w pokrowiec wolny od substancji szkodliwych dla zdrowia, niezawierający surowców potencjalnie alergogennych.

Dwie twardości

Materac dwustronny, który po jednej stronie dostarcza innego komfortu snu niż po drugiej.

Pianka Visco

Termoelastyczna pianka, która w miejscach kontaktu z ciałem staje się bardziej miękka i dostosowuje się każdorazowo do jego kształtu.

7 stref twardości

Materac o 7 zróżnicowanych strefach twardości.

Do regulowanych stelaży

Materac przystosowany do stelaży z regulacją nachylenia podgłówka i podnóżka.

Pianka chłodząca

Pianka FloFom o właściwościach chłodzących.

Możliwość prania w 40°

Temperatura prania pokrowca.

15 lat gwarancji

Okres gwarancji na wkład materaca.

Pokrowiec Cashmere dla materaca Hilding Conga 100x200

Jedwabisty i niezwykle miły w dotyku pokrowiec z dodatkiem wysokiej jakości wiskozy i wartościowego kaszmiru. Antyalergiczny, doskonale izoluje przed zimnem i wchłania do 40% wilgoci z otoczenia, zapewniając optymalne środowisko snu. Wygodne uchwyty pomagają odwrócić materac na drugą stronę. Pokrowiec zdejmowalny, pralny w temp. do 40°C.

Pokrowiec Cashmere - Conga 100x200

Materac Hilding Conga można zamówić w nietypowych wymiarach:

obowiązuje cena najbliższego materaca szerszego: (max szerokość to 200 cm), przy wzroście długości (max 220 cm) do ceny doliczane jest 10% za każde rozpoczęte 10 cm. Przy zmniejszeniu długości i / lub szerokości do ceny doliczane jest 5% za każde rozpoczęte 10 cm

Gwarancja na materac 100x200 Hilding Conga:

  • wkład materaca objęty jest 15 letnią gwarancją
  • pokrowiec objęty jest 2 letnią gwarancją

Sposób pakowania materaca 100x200 Hilding Conga:

  • materac pakowany na płasko
Rozumiem

Nasza strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.