Materac Hilding Modern 90x200

Hilding

Nowy

Materac Hilding Modern 90x200 Expand

2 299,00 zł

brutto

Orientacyjny czas realizacji zamówienia i dostawy wynosi 4 tygodnie. Przy każdej transakcji indywidualnie potwierdzamy czas realizacji zamówienia. Dostawa GRATIS.

Piankowy materac wysokoelastyczny Hilding Modern 90x200

Logotyp Hilding

Komfort materaca Hilding Modern 90x200: twardy, bardzo twardy

Komfort materaca 90x200 Hilding Modern: twardy, bardzo twardy

Modern to nowoczesny, wysokoelastyczny materac piankowy o uniwersalnym przeznaczeniu. Dzięki dwóm poziomom twardości polecany jest zarówno osobom lekkim, preferującym sen na twardszym podłożu, jak i osobom o podwyższonej wadze, nawet do 140 kg. Wystarczy wybrać odpowiednią stronę materaca. Otwartokomórkowa struktura pianki gwarantuje doskonałą wentylację, a tym samym odpowiednią higienę snu. Posiada mniej jednolitą strukturę komórkową od standardowej pianki, dzięki czemu uzyskuje lepsze parametry podtrzymywania ciała, komfortu oraz sprężystości i elastyczności, 7 zróżnicowanych stref twardości zapewnia idealne dopasowanie i bardzo dobre wsparcie całego ciała.

Delikatny w dotyku i puszysty pokrowiec Cashmere posiada właściwości antyalergiczne i wchłania do 40% wilgoci z otoczenia. Wygodne uchwyty pomagają odwrócić materac na drugą stronę.

Materac Modern 90x200

Dane techniczne materaca Hilding Modern 90x200:

Wkład: rdzeń z pianki wysokoleastycznej HR, po jednej stronie profilowana, biała pianka hybrydowa, (bardzo twarda), po drugiej stronie profilowana, niebieska pianka wysokoleastyczna HR (twarda)

Pokrowiec: Cashmere

Wysokość: ok. 24 cm (pokrowiec Cashmere)

Materac Modern 90x200 z przekrojem

Dlaczego warto wybrać piankowy materac wysokoelastyczny Hilding Modern 90x200 ?

Dla par

Materac o wysokiej elastyczności punktowej gwarantujący optymalne wsparcie i dopasowanie do ciężaru ciała, dzięki czemu partner śpiący obok nie odczuwa żadnych ruchów.

Dla par o dużej różnicy wagowej

Materac zapewnia więcej niezależnych punktów podparcia, zwiększając tym samym elastyczność punktową. Dla par, gdzie różnica wagowa jest większa niż 30 kg.

Dla osób cięższych

Materac o podwyższonej twardości dla osób cięższych.

Dla aktywnych

Materac, którego konstrukcja zapewnia odprężenie i szybką regenerację zmęczonych mięśni.

Dla alergików

Materac ubrany w pokrowiec wolny od substancji szkodliwych dla zdrowia, niezawierający surowców potencjalnie alergogennych.

Dwie twardości

Materac dwustronny, który po jednej stronie dostarcza innego komfortu snu niż po drugiej.

7 stref twardości

Materac o 7 zróżnicowanych strefach twardości.

Do regulowanych stelaży

Materac przystosowany do stelaży z regulacją nachylenia podgłówka i podnóżka.

Możliwość prania w 40°

Temperatura prania pokrowca.

15 lat gwarancji

Okres gwarancji na wkład materaca.

Pokrowiec Cashmere dla materaca Hilding Modern 90x200

Jedwabisty i niezwykle miły w dotyku pokrowiec z dodatkiem wysokiej jakości wiskozy i wartościowego kaszmiru. Antyalergiczny, doskonale izoluje przed zimnem i wchłania do 40% wilgoci z otoczenia, zapewniając optymalne środowisko snu. Wygodne uchwyty pomagają odwrócić materac na drugą stronę. Pokrowiec zdejmowalny, pralny w temp. do 40°C.

Pokrowiec Cashmere - Modern 90x200

Materac Hilding Modern można zamówić w nietypowych wymiarach:

obowiązuje cena najbliższego materaca szerszego: (max szerokość to 200 cm), przy wzroście długości (max 220 cm) do ceny doliczane jest 10% za każde rozpoczęte 10 cm. Przy zmniejszeniu długości i / lub szerokości do ceny doliczane jest 5% za każde rozpoczęte 10 cm

Gwarancja na materac 90x200 Hilding Modern:

  • wkład materaca objęty jest 15 letnią gwarancją
  • pokrowiec objęty jest 2 letnią gwarancją

Sposób pakowania materaca 90x200 Hilding Modern:

  • materac pakowany na płasko
Rozumiem

Nasza strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.