Materac Hilding Foxtrot 100x200

Hilding

Nowy

Materac Hilding Foxtrot 100x200 Expand

1 849,00 zł

brutto

Orientacyjny czas realizacji zamówienia i dostawy wynosi 4 tygodnie. Przy każdej transakcji indywidualnie potwierdzamy czas realizacji zamówienia. Dostawa GRATIS.

Piankowy materac wysokoelastyczny Hilding Foxtrot 100x200

Logotyp Hilding

Komfort materaca Hilding Foxtrot 100x200: bardzo twardy

Komfort materaca 100x200 Hilding Foxtrot: bardzo twardy

Foxtrot to najtwardszy w kolekcji piankowy materac stworzony z myślą o osobach o wadze powyżej 80 kg oraz miłośnikach snu na twardszym podłożu. Wysokoelastyczna pianka wyprofilowana w 7 zróżnicowanych stref twardości gwarantuje doskonałe wsparcie poszczególnym partiom ciała niezależnie od pozycji. Jej otwartokomórkowa struktura zapewnia dobrą przewiewność i wentylację. Ma to pozytywny wpływ na trwałość całego wkładu oraz higienę snu. Posiada mniej jednolitą strukturę komórkową od standardowej pianki, dzięki czemu uzyskuje lepsze parametry podtrzymywania ciała, komfortu oraz sprężystości i elastyczności, dlatego Foxtrot dedykowany jest również osobom starszym.

Do wyboru pokrowiec Hybrid zapewniający doskonałą wentylację lub Italiano z innowacyjną technologią Purotex ograniczającą rozwój bakterii i roztoczy.

Materac Foxtrot 100x200

Dane techniczne materaca Hilding Foxtrot 100x200:

Wkład: profilowana pianka wysokoelastyczna HR o podwyższonej twardości, o wysokości 18 cm

Pokrowiec: Hybrid lub Italiano

Wysokość: ok. 19 cm (pokrowiec Hybrid), ok. 20 cm (pokrowiec Italiano)

Materac Foxtrot 100x200 z przekrojem

Dlaczego warto wybrać piankowy materac wysokoelastyczny Hilding Foxtrot 100x200 ?

Dla seniorów

Materac gwarantujący stabilizację i doskonałe wsparcie ciała, odpowiednio sprężysty, ułatwiający wstawanie i obracanie się.

Dla par

Materac o wysokiej elastyczności punktowej gwarantujący optymalne wsparcie i dopasowanie do ciężaru ciała, dzięki czemu partner śpiący obok nie odczuwa żadnych ruchów.

Dla osób cięższych

Materac o podwyższonej twardości dla osób cięższych.

Dla alergików

Materac ubrany w pokrowiec wolny od substancji szkodliwych dla zdrowia, niezawierający surowców potencjalnie alergogennych.

7 stref twardości

Materac o 7 zróżnicowanych strefach twardości.

Rolowany

Materac zapakowany próżniowo i zrolowany, co ułatwia transport i przechowywanie.

Możliwość prania w 60°

Temperatura prania pokrowca.

15 lat gwarancji

Okres gwarancji na wkład materaca.

Pokrowiec Hybrid dla materaca Hilding Foxtrot 100x200

Niepikowany pokrowiec z dzianiny o bardzo wysokiej gramaturze z dodatkiem elastycznego stretchu gwarantuje doskonałą wentylację i jest odporny na mechacenie. Niewielka waga i dwa wygodne uchwyty ułatwiają odwracanie materaca na drugą stronę. Pokrowiec zdejmowalny, pralny w temp. do 60°C.

Pokrowiec Hybrid - Foxtrot 100x200
Pokrowiec Italiano - Foxtrot 100x200

Pokrowiec Italiano dla materaca Hilding Foxtrot 100x200

Pokrowiec niezwykle przyjemny w dotyku, wykończony wysokiej jakości wiskozą. Puszysta dzianina o strefowym designie tworzy ciekawy i trójwymiarowy efekt. Mała waga i cztery wygodne uchwyty ułatwiają odwracanie materaca na drugą stronę. Pokrowiec zdejmowalny, pralny w temp. do 60°C.

Materac Hilding Foxtrot można zamówić w nietypowych wymiarach:

obowiązuje cena najbliższego materaca szerszego: (max szerokość to 200 cm), przy wzroście długości (max 220 cm) do ceny doliczane jest 10% za każde rozpoczęte 10 cm. Przy zmniejszeniu długości i / lub szerokości do ceny doliczane jest 5% za każde rozpoczęte 10 cm

Gwarancja na materac 100x200 Hilding Foxtrot:

  • wkład materaca objęty jest 15 letnią gwarancją
  • pokrowiec objęty jest 2 letnią gwarancją

Sposób pakowania materaca 100x200 Hilding Foxtrot:

  • materac pakowany na płasko
Rozumiem

Nasza strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.