Materac Hilding Cha-Cha 140x200

Hilding

Nowy

materac Hilding Cha-Cha 140x200 Expand

1 859,00 zł

brutto

Orientacyjny czas realizacji zamówienia i dostawy wynosi 4 tygodnie. Przy każdej transakcji indywidualnie potwierdzamy czas realizacji zamówienia. Dostawa GRATIS.

Sprężynowy materac kieszeniowy Hilding Cha-Cha 140x200

Logotyp Hilding

Komfort materaca Hilding Cha-Cha 140x200: twardy

Komfort materaca 140x200 Hilding Cha-Cha: twardy

Cha-Cha to rolowany materac, który sprawdzi się m.in. w przypadku par, seniorów oraz osób o większej wadze ciała. Konstrukcja na bazie sprężyn kieszeniowych z 7 strefami zróżnicowanej twardości gwarantuje bardzo wysoką elastyczność punktową. Każda sprężynka reaguje osobno, dzięki czemu partner nie odczuwa naszych ruchów w trakcie snu. Po obu stronach wkładu znajduje się innowacyjna pianka Velvet Touch, która charakteryzuje się wysoką sprężystością i optymalną twardością. Struktura pianki zapewnia bardzo dobrą wentylację całego wkładu, co przekłada się na odpowiednią higienę snu. Po obu stronach sprężyn znajdują się dodatkowe warstwy filcu, które zwiększają twardość materaca. Kręgosłup zyskuje doskonałe wsparcie, nawet w przypadku osób o większej wadze.

Materac Cha-Cha 140x200

Dane techniczne materaca Hilding Cha-Cha 140x200:

Wkład: 7-strefowa sprężyna kieszeniowa, obustronnie profilowana pianka Velvet Touch o wys. 3 cm, obustronnie warstwa filcu.

Pokrowiec: Italiano lub Tencel - widoczny na zdjęciach obok

Wysokość: ok. 21 cm

Materac Cha-Cha 140x200 z przekrojem

Dlaczego warto wybrać sprężynowy materac kieszeniowy Hilding Cha-Cha 140x200 ?

Dla seniorów

Dla seniorów

Materac gwarantujący stabilizację i doskonałe wsparcie ciała, odpowiednio sprężysty, ułatwiający wstawanie i obracanie się.
Dla par

Dla par

Materac o wysokiej elastyczności punktowej gwarantujący optymalne wsparcie i dopasowanie do ciężaru ciała, dzięki czemu partner śpiący obok nie odczuwa żadnych ruchów.
Dla osób cięższych

Dla osób cięższych

Materac o podwyższonej twardości dla osób cięższych.
Dla alergików

Dla alergików

Materac ubrany w pokrowiec wolny od substancji szkodliwych dla zdrowia, niezawierający surowców potencjalnie alergogennych.
Rolowany

Rolowany

Materac zapakowany próżniowo i zrolowany, co ułatwia transport i przechowywanie.
7 stref twardości

7 stref twardości

Materac o 7 zróżnicowanych strefach twardości.
Możliwość prania w 60 stopniach celsjusza

Możliwość prania w 60°

Temperatura prania pokrowca.
15 lat gwarancji

15 lat gwarancji

15 lat gwarancji na wkład materaca, 2 lata gwarancji na pokrowiec.

Pokrowiec Tencel dla materaca Hilding Cha-Cha 140x200

Naturalny, antyalergiczny pokrowiec, wykonany z nowoczesnych włókien wiskozowych. Doskonale kontroluje poziom wilgotności materaca i absorbuje ją bezpośrednio ze skóry śpiącej osoby. Włókna Tencel nie podrażniają, w naturalny sposób zapobiegają rozwojowi bakterii. Pokrowiec można prać w temp. do 60°C.

Pokrowiec Tencel New - Cha-Cha 140x200
Pokrowiec Italiano - Cha-Cha 140x200

Pokrowiec Italiano dla materaca Hilding Cha-Cha 140x200

Pokrowiec niezwykle przyjemny w dotyku, wykończony wysokiej jakości wiskozą. Puszysta dzianina o strefowym designie tworzy ciekawy i trójwymiarowy efekt. Mała waga i cztery wygodne uchwyty ułatwiają odwracanie materaca na drugą stronę. Pokrowiec zdejmowalny, pralny w temp. do 60°C.

Materac Hilding Cha-Cha można zamówić w nietypowych wymiarach:

obowiązuje cena najbliższego materaca szerszego: (max szerokość to 200 cm), przy wzroście długości (max 220 cm) do ceny doliczane jest 10% za każde rozpoczęte 10 cm. Przy zmniejszeniu długości i / lub szerokości do ceny doliczane jest 5% za każde rozpoczęte 10 cm

Gwarancja na materac Hilding Cha-Cha 140x200:

  • wkład materaca objęty jest 15 letnią gwarancją
  • pokrowiec objęty jest 2 letnią gwarancją

Sposób pakowania materaca Hilding Cha-Cha 140x200:

  • materac fabrycznie rolowany
Rozumiem

Nasza strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.