MATERAC MEDYCZNY HILDING FAMILY FANDANGO 120X200

Hilding

Nowy

Obniżka! MATERAC MEDYCZNY HILDING FAMILY FANDANGO 120X200 Expand
Pozostało do końca promocji:

636,75 zł

brutto

849,00 zł brutto

-25%

Czas realizacji zamówienia i dostawy od 7 do 14 dni.

Prozdrowotny materac medyczny Hilding Family Fandango 120x200
Materac medyczny Hilding Family Fandango

Prozdrowotny materac Hilding Family Fandango posiada status wyrobu medycznego to mocne wsparcie dla każdego, to materac, który zapewni podwyższoną twardość, przy jednoczesnym zapewnieniu optymalnej elastyczności. Materac Hilding Family Fandango proponujemy dla osób o większej wadze ciała bądź preferujących sen na twardszym podłożu. Użyta w materacu sprężyna kieszeniowa zapewni kapitalną elastyczność punktową oraz 7 zróżnicowanych stref twardości, czyli optymalne dopasowanie się materaca do anatomicznej budowy Twojego ciała. Dodatkowo w materacu zastosowano dwie warstwy surowca podnoszące w różnym stopniu twardość całego materaca. Jest to filc oraz kokos, którego włókna są powiązane w przestrzeni za pomocą sprężystego lateksu. Takie rozwiązanie pozwala macie kokosowej podwyższyć twardość materaca przy jednoczesnym zapewnieniu sprężystości i elastyczności.

Opis wkładu: 7 strefowa sprężyna kieszeniowa obustronnie obłożona 3 cm pianką Flexifoam, jednostronnie warstwa kokosu, z drugiej sytrony warstwa filcu
 
Twardość materaca - komfort: 
Twardość - komfort materaca Hilding Family Fandango
Skala twardości dla osób o wadze powyżej 80 kg 
 

 Skala twardości dla osób ważących do 80 kg
 
 
5 lat gwarancji na wkład materaca; 2 lata gwarancji na pokrowiecPokrowiec pralny w temperaturze do 60°CMaterac o 7 zróżnicowanych strefach twardościSprężyny kieszeniowe - dzięki elastyczności punktowej gwarantują optymalne dopasowanie materaca do kształtu ciałaPianka Flexifom - daje poczucie miękkości i komfortuKokos - mata z naturalnego włókna kokosowego podwyższa twardość materaca przy jednoczesnym zachowaniu elastycznościFilc - utwardza konstrukcję materaca, przedłużając jego trwałość i wzmacniając jego konstrukcjęPokrowiec materaca posiada zamek rozdzielczyMaterac odwracalny - możemy przekładać na drugą stronę i odwracać o 180 stopni, dzięki czemu zwiększamy jego trwałośćDwie twardości - materac dwustronny, który po jednej stronie dostarcza innego komfortu snu niż po drugiej.Materac antyalergiczny - ubrany w pokrowiec wolny od substancji szkodliwych dla zdrowia, nie zawierający surowców potencjalnie alergogennych materac prozdrowotny posiadający status wyrobu medycznego
 
Pokrowiec Medicott - materac Hilding
Pokrowiec: Medicott - pokrowiec antyalergiczny utkany ze specjalnie impregnowanej tkaniny, ograniczającej tworzenie i gromadzenie się niebezpiecznych pleśni. Medicott usuwa pokarm roztoczy bez użycia substancji chemicznych szkodliwych dla środowiska. Pokrowiec Medicott utrzymuje swoje ochronne cechy przez długi okres, bez zmniejszenia skuteczności. Możliwość prania w temperaturze do 60°C.  
  
  
Wysokość materaca: około 19,5 cm
 
Standardowe wymiary: 80x200; 90x200; 100x200; 120x200; 140x200; 160x200; 180x200
Nietypowe wymiary: materac nie występuje w nietypowych wymiarach
 
Gwarancja: wkład materaca objęty jest 5 letnią gwarancją, pokrowiec objęty jest 2 letnią gwarancją
Sposób pakowania: materac fabrycznie rolowany
Rozumiem

Nasza strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.