MATERAC HILDING FAMILY STEP 120X200

New product

MATERAC HILDING FAMILY STEP 120X200 Expand

Czas realizacji zamówienia i dostawy od 7 do 14 dni.

569,00 zł

brutto


Materac Hilding Family Step 120x200

Materac Hilding Step

Materac Hilding Family Step materac skonstruowany na bazie sprężyny kieszeniowej to godny uwagi wybór, który zapewni wyborną elastyczność oraz wsparcie całego ciała. Każda sprężynka pracuje osobno, uginają się tylko te części materaca, na które wywierasz największy nacisk. Materac nie przenosi żadnych drgań, dlatego nie musisz się martwić, że zbudzisz swojego partnera. Dodatkowo z każdej strony sprężyny obłożyliśmy pianką Flexifoam, która umożliwia poczucie doskonałej miękkości podczas snu. 7 zróżnicowanych stref twardości zagwarantuje właściwe ułożenie całego ciała. Idealnie wsparty kręgosłup to gwarancja, że Twoje mięśnie będą się regenerować, a Ty obudzisz się wyspany.

Opis wkładu: siedmio strefowa sprężyna kieszeniowa obustronnie obłożona 2,5 cm pianką Flexifoam
 

Twardość materaca - komfort: 
Twardość - komfort materaca Hilding Family StepSkala twardości dla osób o wadze powyżej 80 kg 
 

 Skala twardości dla osób ważących do 80 kg

 

 
5 lat gwarancji na wkład materaca; 2 lata gwarancji na pokrowiecPokrowiec pralny w temperaturze do 60°CMaterac o 7 zróżnicowanych strefach twardościSprężyny kieszeniowe - dzięki elastyczności punktowej gwarantują optymalne dopasowanie materaca do kształtu ciałaPianka Flexifom - daje poczucie miękkości i komfortuPokrowiec materaca posiada zamek rozdzielczyMaterac odwracalny - możemy przekładać na drugą stronę i odwracać o 180 stopni, dzięki czemu zwiększamy jego trwałośćMaterac antyalergiczny - ubrany w pokrowiec wolny od substancji szkodliwych dla zdrowia, nie zawierający surowców potencjalnie alergogennych 

 
Pokrowiec Fresh- materac HildingPokrowiec: Fresh - pokrowiec z opcją prania w temp. do 60°C. Budowa gwarantująca cyrkulację powietrza, co ułatwia w dużym stopniu wentylację wkładu materaca. Pokrowiec w kolorze białym o bardzo gustownym, modelowym wyglądzie.
 
Wysokość materaca: około 19 cm
 

Standardowe wymiary: 80x200; 90x200; 100x200; 120x200; 140x200; 160x200; 180x200


Nietypowe wymiary: materac nie występuje w nietypowych wymiarach

 
Gwarancja: wkład materaca objęty jest 5 letnią gwarancją, pokrowiec objęty jest 2 letnią gwarancją


Sposób pakowania: materac fabrycznie rolowany

Rozumiem

Nasza strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.