MATERAC HILDING FAMILY STEP 100X200

Hilding

Nowy

MATERAC HILDING FAMILY STEP 100X200 Expand

569,00 zł

brutto

Czas realizacji zamówienia i dostawy od 7 do 14 dni.

Materac Hilding Family Step 100x200
Materac Hilding Step

Materac Hilding Family Step materac wyprodukowany na bazie sprężyny kieszeniowej to bardzo dobry wybór, który zapewni kapitalną elastyczność oraz wsparcie całego ciała. Każda sprężyna pracuje osobno, uginają się tylko te części materaca, na które wywierasz bezpośredni nacisk. Materac nie przenosi żadnych drgań, dlatego nie musisz się martwić, że zbudzisz swojego partnera. Dodatkowo z każdej strony sprężyny są obłożone pianką Flexifoam, która odpowiada za poczucie doskonałej miękkości podczas snu. Siedem zróżnicowanych stref twardości zapewni wyśmienite ułożenie całego ciała. Idealnie wsparty kręgosłup to pewność, że Twoje mięśnie są zregenerowane, a Ty obudzisz się wyspany.

Opis wkładu: siedmio strefowa sprężyna kieszeniowa obustronnie obłożona 2,5 cm pianką Flexifoam
 
Twardość materaca - komfort: 
Twardość - komfort materaca Hilding Family Step
Skala twardości dla osób o wadze powyżej 80 kg 
 

 Skala twardości dla osób ważących do 80 kg
 
 
5 lat gwarancji na wkład materaca; 2 lata gwarancji na pokrowiecPokrowiec pralny w temperaturze do 60°CMaterac o 7 zróżnicowanych strefach twardościSprężyny kieszeniowe - dzięki elastyczności punktowej gwarantują optymalne dopasowanie materaca do kształtu ciałaPianka Flexifom - daje poczucie miękkości i komfortuPokrowiec materaca posiada zamek rozdzielczyMaterac odwracalny - możemy przekładać na drugą stronę i odwracać o 180 stopni, dzięki czemu zwiększamy jego trwałośćMaterac antyalergiczny - ubrany w pokrowiec wolny od substancji szkodliwych dla zdrowia, nie zawierający surowców potencjalnie alergogennych 
 
Pokrowiec Fresh- materac Hilding
Pokrowiec: Fresh - pokrowiec z opcją prania w temperaturze. do 60°C. Konstrukcja zapewniająca cyrkulację powietrza, co ułatwia w znacznym stopniu wentylację wkładu materaca. Pokrowiec w kolorze białym o bardzo ładnym, klasycznym wyglądzie.
  
 
Wysokość materaca: około 19 cm
 
Standardowe wymiary: 80x200; 90x200; 100x200; 120x200; 140x200; 160x200; 180x200
Nietypowe wymiary: materac nie występuje w nietypowych wymiarach
 
Gwarancja: wkład materaca objęty jest 5 letnią gwarancją, pokrowiec objęty jest 2 letnią gwarancją
Sposób pakowania: materac fabrycznie rolowany
Rozumiem

Nasza strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.