MATERAC HILDING FAMILY KANKAN 80X200

New product

MATERAC HILDING FAMILY KANKAN 80X200 Expand

Czas realizacji zamówienia i dostawy od 7 do 14 dni.

469,00 zł

brutto

Materac Hilding Family Kankan 80x200
Materac Hilding Kankan

Materac Hilding Family Kankan to bardzo dobre rozwiązanie dla tradycjonalistów. W materacu zastosowaliśmy sprężynę typu bonell używaną w budowie materacy już od wielu lat. Zyskała popularność dzięki swojej wytrzymałości, odporności na duże obciążenia i niskiej cenie. Charakteryzuje się elastycznością powierzchniową i progresywną twardością, gwarantując wysoką jakość snu przez długi czas. Stanowi doskonałe wsparcie dla osób o mniejszej, jak i większej wadze, tworząc uniwersalne rozwiązanie. Dodatkowo w materacu ułożyliśmy warstwę filcu odpowiedzialnego za uzyskanie należytej twardości materaca oraz piankę Flexifoam, która dzięki swej elastyczności redukuje dyskomfort spowodowany naciskiem w najbardziej newralgicznych miejscach – ramionach, biodrach, nogach. Podczas gdy Twój kręgosłup jest doskonale wsparty, mięśnie swobodnie odpoczywają w trakcie snu.

Opis wkładu: sprężyna bonellowa, warstwa filcu, obustronnie pianka Flexifoam o wysokości 2,5 cm
 
Twardość materaca - komfort: 
Twardość - komfort materaca Hilding Kankan
Skala twardości dla osób o wadze powyżej 80 kg 
 

 Skala twardości dla osób ważących do 80 kg
 
 
5 lat gwarancji na wkład materaca; 2 lata gwarancji na pokrowiecPokrowiec pralny w temperaturze do 60°CSpreżyna typu Bonnell - zaletą jest progresywna twardość i niska cenaPianka Flexifom - daje poczucie miękkości i komfortuFilc - utwardza konstrukcję materaca, przedłużając jego trwałość i wzmacniając jego konstrukcjęPokrowiec materaca posiada zamek rozdzielczyMaterac antyalergiczny - ubrany w pokrowiec wolny od substancji szkodliwych dla zdrowia, nie zawierający surowców potencjalnie alergogennych 
 
Pokrowiec Fresh- materac Hilding
Pokrowiec: Fresh - pokrowiec z opcją prania w temp. do 60°C. Budowa gwarantująca cyrkulację powietrza, co ułatwia w dużym stopniu wentylację wkładu materaca. Pokrowiec białego koloru o bardzo ładnym, modelowym wyglądzie.  
 
Wysokość materaca: około 19 cm
 
Standardowe wymiary: 80x200; 90x200; 120x200; 140x200; 160x200
Nietypowe wymiary: materac nie występuje w nietypowych wymiarach
 
Gwarancja: wkład materaca objęty jest 5 letnią gwarancją, pokrowiec objęty jest 2 letnią gwarancją
Sposób pakowania: materac fabrycznie rolowany
Rozumiem

Nasza strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.