MATERAC HILDING TANGO 160X200

New product

Obniżka! MATERAC HILDING TANGO 160X200 Expand

Czas realizacji zamówienia i dostawy od 7 do 14 dni. Dostawa GRATIS.

Pozostało do końca promocji:

1 399,20 zł

brutto

1 749,00 zł brutto

-20%

Materac Hilding Tango 160x200
Materac Hilding Tango

Materac Hilding Tango umieszczenie sprężyn kieszeniowych w materacu oferuje niezwykle wysoką elastyczność punktową. Najbardziej uginają się te strefy, na które wywierasz największy nacisk. Każda sprężynka reaguje na ciężar ciała osobno, nie musisz się więc martwić, że obudzisz swojego partnera. By zwiększyć Twój komfort po jednej ze stron materaca zamontowaliśmy warstwę pianki lateksowej, a po drugiej warstwę pianki HR. Każda z nich idealnie dopasuje się do kształtu Twojego ciała i zapewni kręgosłupowi doskonały wypoczynek. Decydując się na materac Tango, możesz wybrać stronę, która bardziej odpowiada Twoim preferencjom. Materac dostępny w jednym z dwóch atrakcyjnych pokrowców Velvet lub Tencel.

Opis wkładu: materac Tango zbudowany jest na bazie sprężyn kieszeniowych 7 strefowych, po jednej stronie 4,5 cm pianka lateksowa (strona bardziej miękka), po drugiej stronie pianka wysokoelastyczna HR o wysokości 3 cm (strona bardziej twarda)
 
Twardość materaca - komfort: 
Twardość - komfort materaca Hilding Tango
 
Skala twardości dla osób o wadze powyżej 80 kg 
 

 
Skala twardości dla osób ważących do 80 kg
 
 
15 lat gwarancji na wkład materaca; 2 lata gwarancji na pokrowiecPokrowiec pralny w temperaturze do 60°CMaterac o 7 zróżnicowanych strefach twardościSprężyny kieszeniowe - dzięki elastyczności punktowej gwarantują optymalne dopasowanie materaca do kształtu ciałaLateks - skład i struktura, która zapewnia materacom wysoki stopień elastyczności, a system kanalików wewnątrz lateksu poprawia ich sprężystość i wentylację. Lateks posiada właściwości antybakteryjne i przeciwgrzybiczne.Pianka wysokoelastyczna - w miejscach kontaktu z ciałem staje się bardziej miękka i dostosowuje się każdorazowo do kształtu ciałaPokrowiec materaca posiada zamek rozdzielczyMaterac odwracalny - możemy przekładać na drugą stronę i odwracać o 180 stopni, dzięki czemu zwiększamy jego trwałość
Dwie twardości - materac dwustronny, który po jednej stronie dostarcza innego komfortu snu niż po drugiejMaterac antyalergiczny - ubrany w pokrowiec wolny od substancji szkodliwych dla zdrowia, nie zawierający surowców potencjalnie alergogennychWentylacja - gwarancja przepływu powietrza wewnątrz materaca dzięki zastosowaniu odpowiednich otworów wentylacyjnych bądź profilowaniu wkładuUchwyt - materac posiada w pokrowcu wszyte po bokach uchwyty ułatwiające przenoszenie i obracanie materaca
 
 
 
Pokrowiec Velvet - materac Hilding
Pokrowiec: do wyboru Velvet lub Tencel
 
Pokrowiec Velvet - cudownie miękki i miły w dotyku pokrowiec z twórczą technologią Purotex. Purotex poprzez zawartość naturalnych probiotyków, oferuje zdrowy sen dzięki mikrokapsułkom zawartym w pokrowcu. Stopniowo pękają, uwalniając probiotyki likwidujące alergeny, które generują alergię na kurz oraz astmę. Pokrowiec dba dzięki temu o czyste, świeże i zdrowe środowisko snu. Pokrowiec z możliwości prania w temp. do 60°C.
 
 
lub
Pokrowiec Tencel - materac Hilding
Pokrowiec Tencel ekologiczny, antyalergiczny pokrowiec, wykonany z nowatorskich włókien wiskozowych. Znakomicie kontroluje poziom wilgotności materaca i absorbuje ją wprost ze skóry śpiącej osoby. Włókna Tencel nie drażnią, w unikalny sposób zapobiegają przyrostowi bakterii. Pokrowiec można prać w temp. do 60°C.
Wysokość materaca: około 24 cm w pokrowcu Velvet, około 23 cm w pokrowcu Tencel
 
Standardowe wymiary: 80x200; 90x200; 100x200; 120x200; 140x200; 160x200; 180x200
Nietypowe wymiary: obowiązuje cena najbliższego materaca szerszego: (max szerokość to 200 cm), przy wzroście długości (max 220 cm) do ceny doliczane jest 10% za każde rozpoczęte 10 cm. Przy zmniejszeniu długości i / lub szerokości do ceny doliczane jest 5% za każde rozpoczęte 10 cm
 
Gwarancja: wkład materaca objęty jest 15 letnią gwarancją, pokrowiec objęty jest 2 letnią gwarancją
Sposób pakowania: materac fabrycznie rolowany
Rozumiem

Nasza strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.