MATERAC HILDING TANGO 90X200

New product

MATERAC HILDING TANGO 90X200 Expand

Czas realizacji zamówienia i dostawy od 7 do 14 dni. Dostawa GRATIS.

999,00 zł

brutto


Materac Hilding Tango 90x200

Materac Hilding Tango

Materac Hilding Tango działanie sprężyn kieszeniowych w materacu oferuje niezwykle wysoką elastyczność punktową. Najmocniej uginają się te strefy, na które wywierasz największy nacisk. Każda sprężynka reaguje na ciężar ciała osobno, nie musisz się więc martwić, że obudzisz swojego partnera. By zwiększyć Twój komfort po jednej ze stron materaca zamontowaliśmy warstwę pianki lateksowej, a po drugiej warstwę pianki HR. Każda z nich idealnie dopasuje się do kształtu Twojego ciała i zapewni kręgosłupowi kojący wypoczynek. Decydując się na materac Tango, możesz wybrać stronę, która bardziej odpowiada Twoim preferencjom. Materac dostępny w jednym z dwóch atrakcyjnych pokrowców Velvet lub Tencel.


Opis wkładu: materac Tango zbudowany jest na bazie sprężyn kieszeniowych 7 strefowych, po jednej stronie 4,5 cm pianka lateksowa (strona bardziej miękka), po drugiej stronie pianka wysokoelastyczna HR o wysokości 3 cm (strona bardziej twarda)
 

Twardość materaca - komfort: 
Twardość - komfort materaca Hilding Tango
 

Skala twardości dla osób o wadze powyżej 80 kg 
 

 
Skala twardości dla osób ważących do 80 kg

 

 
15 lat gwarancji na wkład materaca; 2 lata gwarancji na pokrowiecPokrowiec pralny w temperaturze do 60°CMaterac o 7 zróżnicowanych strefach twardościSprężyny kieszeniowe - dzięki elastyczności punktowej gwarantują optymalne dopasowanie materaca do kształtu ciałaLateks - skład i struktura, która zapewnia materacom wysoki stopień elastyczności, a system kanalików wewnątrz lateksu poprawia ich sprężystość i wentylację. Lateks posiada właściwości antybakteryjne i przeciwgrzybiczne.Pianka wysokoelastyczna - w miejscach kontaktu z ciałem staje się bardziej miękka i dostosowuje się każdorazowo do kształtu ciałaPokrowiec materaca posiada zamek rozdzielczyMaterac odwracalny - możemy przekładać na drugą stronę i odwracać o 180 stopni, dzięki czemu zwiększamy jego trwałość
Dwie twardości - materac dwustronny, który po jednej stronie dostarcza innego komfortu snu niż po drugiejMaterac antyalergiczny - ubrany w pokrowiec wolny od substancji szkodliwych dla zdrowia, nie zawierający surowców potencjalnie alergogennychWentylacja - gwarancja przepływu powietrza wewnątrz materaca dzięki zastosowaniu odpowiednich otworów wentylacyjnych bądź profilowaniu wkładuUchwyt - materac posiada w pokrowcu wszyte po bokach uchwyty ułatwiające przenoszenie i obracanie materaca
 
 
 
Pokrowiec Velvet - materac Hilding
Pokrowiec: do wyboru Velvet lub Tencel
 
Pokrowiec Velvet - niezwykle miękki i miły w dotyku pokrowiec z rewolucyjną technologią Purotex. Purotex poprzez zawartość naturalnych probiotyków, odpowiada za zdrowy sen dzięki mikrokapsułkom zawartym w pokrowcu. Z wolna pękają, uwalniając probiotyki zwalczające alergeny, które powodują alergię na kurz oraz astmę. Pokrowiec dba dzięki temu o czyste, świeże i zdrowe środowisko snu. Pokrowiec z możliwości prania w temp. do 60°C.
 
 

lub

Pokrowiec Tencel - materac Hilding


Pokrowiec Tencel ekologiczny, antyalergiczny pokrowiec, dokonany z innowacyjnych włókien wiskozowych. Mistrzowsko monitoruje poziom wilgotności materaca i wchłania ją wprost ze skóry śpiącej osoby. Włókna Tencel nie pobudzają, w unikalny sposób zapobiegają rozwojowi bakterii. Pokrowiec można prać w temp. do 60°C.
Wysokość materaca: około 24 cm w pokrowcu Velvet, około 23 cm w pokrowcu Tencel
 

Standardowe wymiary: 80x200; 90x200; 100x200; 120x200; 140x200; 160x200; 180x200


Nietypowe wymiary: obowiązuje cena najbliższego materaca szerszego: (max szerokość to 200 cm), przy wzroście długości (max 220 cm) do ceny doliczane jest 10% za każde rozpoczęte 10 cm. Przy zmniejszeniu długości i / lub szerokości do ceny doliczane jest 5% za każde rozpoczęte 10 cm

 
Gwarancja: wkład materaca objęty jest 15 letnią gwarancją, pokrowiec objęty jest 2 letnią gwarancją


Sposób pakowania: materac fabrycznie rolowany

Rozumiem

Nasza strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.