MATERAC HILDING LATINO 100X200

Hilding

Nowy

MATERAC HILDING LATINO 100X200 Expand

2 259,00 zł

brutto

Czas realizacji zamówienia i dostawy od 7 do 14 dni. Dostawa GRATIS.

Materac Hilding Latino 100x200
Materac Hilding Latino

Materac Hilding Latino - higiena snu, trwałość i doskonały komfort. Na tych elementach skupiliśmy się przy tworzeniu materaca Latino. Wiedzieliśmy, że przy jego konstruowaniu musimy polegać na najlepszych surowcach, zapewniających swobodną wymianę powietrza i ciepła. Decyzja była prosta - taki materac musi być zbudowany na bazie pianki lateksowej. Lateks nie tylko idealnie dopasowuje się do kształtu ciała, zapewniając pierwszorzędne podparcie dla kręgosłupa podczas snu, ale także posiada właściwości antybakteryjne i przeciwgrzybiczne. Charakteryzuje się wysoką odpornością na odkształcenia, dzięki czemu masz gwarancję zdrowego i komfortowego snu przez długie lata. Komfortu leżenia na piance lateksowej nie da się porównać do żadnej innej pianki. Jest ogromnie sprężysta, przez co poczujesz lekkie „unoszenie”. To jednak nie wszystkie walory. Pomiędzy dwoma płytami lateksu (jedną grubszą gwarantującą bardziej miękkie podłoże i drugą cieńszą, czyli twardszą) zastosowaliśmy NOWOŚĆ: piankę Velvet Touch stworzoną specjalnie dla nas przez zespół inżynierów. Pianka odpowiada za perfekcyjną sztywność całego wkładu i jest najodpowiedniejszą podstawą dla pianki lateksowej. Jest również wyjątkowo przewiewna, a jej dodatkowe profilowanie zapewnia nie tylko wentylację wkładu, ale tworzy także zróżnicowane strefy twardości.

Opis wkładu: rdzeń wykonany z profilowanej pianki wysokoelastycznej Velvet Touch o wysokości 7,5 cm, obustronnie pianka lateksowa, po jednej stronie lateks o wysokości 10 cm (strona bardziej miękka), po drugiej stronie lateks o wysokości 4,5 cm (strona bardziej twarda)
 
Twardość materaca - komfort: 
Twardość - komfort materaca Hilding Latino
 
Skala twardości dla osób o wadze powyżej 80 kg 
 

 
Skala twardości dla osób ważących do 80 kg
 
 
15 lat gwarancji na wkład materaca; 2 lata gwarancji na pokrowiecPokrowiec pralny w temperaturze do 60°CMaterac o 7 zróżnicowanych strefach twardościLateks - skład i struktura, która zapewnia materacom wysoki stopień elastyczności, a system kanalików wewnątrz lateksu poprawia ich sprężystość i wentylację. Lateks posiada właściwości antybakteryjne i przeciwgrzybiczne.Pianka Velvet Touch - stworzona specjalnie dla Hilding Anders Polska, innowacyjna, sprężysta i wysokoelastyczna pianka. Wyjątkowo miękka w dotyku o bardzo dobrej oddychalnościPokrowiec materaca posiada zamek rozdzielczyMaterac odwracalny - możemy przekładać na drugą stronę i odwracać o 180 stopni, dzięki czemu zwiększamy jego trwałośćMaterac elastyczny - możemy używać na stelażach z regulacją nachylenia podgłówka i podnóżka
Dwie twardości - materac dwustronny, który po jednej stronie dostarcza innego komfortu snu niż po drugiej stronieMaterac antyalergiczny - ubrany w pokrowiec wolny od substancji szkodliwych dla zdrowia, nie zawierający surowców potencjalnie alergogennychWentylacja - gwarancja przepływu powietrza wewnątrz materaca dzięki zastosowaniu odpowiednich otworów wentylacyjnych bądź profilowaniu wkładuUchwyt - materac posiada w pokrowcu wszyte po bokach uchwyty ułatwiające przenoszenie i obracanie materaca
 
 
 
Pokrowiec Merced - materac Hilding
Pokrowiec: do wyboru Merced lub Elips
 
Merced - unikalny pokrowiec o oryginalnym wyglądzie. Specjalne wytłoczenia nie tylko nadają niepowtarzalny design całemu materacowi, ale także gwarantują odczuwalny efekt masażu. Pokrowiec z dodatkiem lycry zapewnia wysoki stopień elastyczności, dzięki czemu niezmiennie dopasowuje się do ułożenia ciała na całej powierzchni materaca. Miły i jedwabisty w dotyku o optymalnej miękkości, co gwarantuje kapitalny komfort snu. Pokrowiec bezproblemowy w utrzymaniu czystości, dzięki możliwości prania w temp. 60°C.
lub
Pokrowiec Elips - materac Hilding
Elips pokrowiec zbudowany z jedwabistej i miękkiej w dotyku dzianiny Elips. Gwarantuje duży stopień elastyczności, dzięki czemu niezmiennie dopasowuje się do ułożenia ciała na całej powierzchni materaca. Wysoka jakość i trwałość zagwarantują spokojny i pełny sen przez długie lata. Pokrowiec prosty w utrzymaniu czystości, dzięki możliwości prania w temp. 60°C.
 
Wysokość materaca: około 23 cm w pokrowcu Merced, około 26 cm w pokrowcu Elips
 
Standardowe wymiary: 80x200; 90x200; 100x200; 120x200; 140x200; 160x200; 180x200
Nietypowe wymiary:  materac nie występuje w nietypowych wymiarach
 
Gwarancja: wkład materaca objęty jest 15 letnią gwarancją, pokrowiec objęty jest 2 letnią gwarancją
Sposób pakowania: materac pakowany na płasko
Rozumiem

Nasza strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.