MATERAC MEDYCZNY HILDING RUMBA 80X200

Hilding

Nowy

materac medyczny Hilding Rumba 80x200 Expand

2 539,00 zł

brutto

Orientacyjny czas realizacji zamówienia i dostawy wynosi 4 tygodnie. Przy każdej transakcji indywidualnie potwierdzamy czas realizacji zamówienia. Dostawa GRATIS.

Termoelastyczny materac medyczny Hilding Rumba 80x200

Logotyp Hilding

Komfort materaca 80x200 Hilding Rumba: średni

Komfort materaca 80x200 Hilding Rumba: średni

Materac Rumba zapewnia szereg prozdrowotnych korzyści. Wkład zbudowany z dwóch rodzajów pianek – profilowanej pianki wysokoelastycznej Velvet Touch tworzącej solidną podstawę konstrukcji, która zabezpiecza ciało przed nadmiernym zapadaniem się oraz termoelastycznej pianki Visco, która reaguje na temperaturę ciała i dopasowuje się do jego ułożenia, zmniejszając napięcie mięśni i ułatwiając ich dogłębną regenerację. Velvet Touch wyróżnia się wysoką sprężystością i optymalną twardością, a specjalne nacięcia tworzą 7 zróżnicowanych stref twardości. Dzięki nim Rumba daje mocniejsze wsparcie w miejscach zwiększonego nacisku. Rumba to materac o właściwościach przeciwodleżynowych. Przeszedł szereg restrykcyjnych badań i uzyskał status wyrobu medycznego.

Materac Rumba 80x200

Dane techniczne materaca 80x200 Hilding Rumba:

Wkład: profilowana pianka wysokoelastyczna Velvet Touch o wys. 12,5 cm, pianka termoelastyczna Visco o wys. 7 cm

Pokrowiec: Velur lub Elips

Do wyboru elastyczny pokrowiec Velur z warstwą dodatkowej pianki termoelastycznej lub widoczny na zdjęciach obok pokrowiec Elips z taśmą 3D.

Wysokość: ok. 22 cm

Materac Rumba 80x200 z przekrojem

Dlaczego warto wybrać piankowy materac termoelastyczny Hilding Rumba 80x200 ?

Wyrób medyczny

Wyrób medyczny

Materac, który uzyskał status wyrobu medycznego w klasie I.
Dla osób z bólem kręgosłupa

Dla osób z bólem kręgosłupa

Materac stabilizujący pozycję kręgosłupa i odprężający jego mięśnie.
Dla par

Dla par

Materac o wysokiej elastyczności punktowej gwarantujący optymalne wsparcie i dopasowanie do ciężaru ciała, dzięki czemu partner śpiący obok nie odczuwa żadnych ruchów.
Dla par o dużej różnicy wagowej

Dla par o dużej różnicy wagowej

Materac zapewnia więcej niezależnych punktów podparcia, zwiększając tym samym elastyczność punktową. Dla par, gdzie różnica wagowa jest większa niż 30 kg.
Dla alergików

Dla alergików

Materac ubrany w pokrowiec wolny od substancji szkodliwych dla zdrowia, niezawierający surowców potencjalnie alergogennych.
Pianka Visco

Pianka Visco

Termoelastyczna pianka, która w miejscach kontaktu z ciałem staje się bardziej miękka i dostosowuje się każdorazowo do jego kształtu.
7 stref twardości

7 stref twardości

Materac o 7 zróżnicowanych strefach twardości.
Do regulowanych stelaży

Do regulowanych stelaży

Materac przystosowany do stelaży z regulacją nachylenia podgłówka i podnóżka.
Możliwość prania w 30 stopniach celsjusza

Możliwość prania w 30°

Temperatura prania pokrowca.
15 lat gwarancji

15 lat gwarancji

15 lat gwarancji na wkład materaca, 2 lata gwarancji na pokrowiec.

Poniższy film pochodzi z poprzedniej kolekcji materacy. W stosunku do bieżącej kolekcji zmianie uległy pokrowce. Z nowymi, aktualnymi pokrowcami można zapoznać się czytając opis pod filmem.

Pokrowiec Elips dla materaca 80x200 Hilding Rumba

Pokrowiec wykonany z jedwabistej i miękkiej w dotyku dzianiny Elips. Gwarantuje wysoki stopień elastyczności, dzięki czemu dopasowuje się idealnie do pozycji ciała na całej powierzchni materaca. Taśma 3D zapewnia odpowiednią wentylację wkładu i zdrowe środowisko snu przez cały okres użytkowania. Pokrowiec zdejmowalny, pralny w temp. do 60°C.

Pokrowiec Elips - Rumba 80x200
Pokrowiec Velur - Rumba 80x200

Pokrowiec Velur dla materaca 80x200 Hilding Rumba

Pokrowiec z delikatnym welurowym wykończeniem, pikowany jednostronnie pianką Visco z łagodnym aromatem lawendy. Dzięki specjalnej impregnacji hamuje tworzenie i gromadzenie się niebezpiecznych pleśni. Velur likwiduje pokarm roztoczy bez użycia substancji szkodliwych dla środowiska. Pokrowiec zdejmowalny, pralny w temp. do do 30°C.

Materac Hilding Rumba można zamówić w nietypowych wymiarach w pokrowcu Velur:

obowiązuje cena najbliższego materaca szerszego: (max szerokość to 200 cm), przy wzroście długości (max 220 cm) do ceny doliczane jest 10% za każde rozpoczęte 10 cm. Przy zmniejszeniu długości i / lub szerokości do ceny doliczane jest 5% za każde rozpoczęte 10 cm

Gwarancja na materac Hilding Rumba 80x200:

  • wkład materaca objęty jest 15 letnią gwarancją
  • pokrowiec objęty jest 2 letnią gwarancją

Sposób pakowania materaca Hilding Rumba 80x200:

  • materac pakowany na płasko
Rozumiem

Nasza strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.