REALIZACJA ZAMÓWIEŃ

1.Warunki realizacji zamówień nietypowych są każdorazowo ustalane z Klientem indywidualnie, Regulamin pozostaje wówczas wiążący w tym zakresie, w którym nie pozostaje w sprzeczności z ww. ustaleniami.

2.Realizacja zamówienia i wysyłka produktów następuje w terminie do 3 do 30 dni roboczych licząc od dnia zaksięgowania na rachunku bankowym Sprzedawcy zapłaty ceny we właściwej wysokości lub od dnia złożenia zamówienia w przypadku wyboru płatności przy odbiorze. Bardziej precyzyjna informacja o przewidywanym terminie realizacji zamówienia danego produktu znajduje się na karcie tego produktu. Dodatkowo po złożeniu zamówienia Klient otrzymuje potwierdzenie z informacją o terminie realizacji swojego zamówienia.

3.Koszt dostawy dla różnego rodzaju opcji jest uwidocznione w zakładce Koszt, sposób dostawy. Ostateczny koszt dostawy dla opcji wybranej przez Klienta jest dodatkowo uwidoczniony w potwierdzeniu zamówienia.

4.W przypadku wydłużenia terminu realizacji Klient zostanie o tym bezzwłocznie poinformowany wraz ze wskazaniem przyczyny oraz prawdopodobnego terminu dostawy i jest uprawniony do anulowania zamówienia.

5.W przypadku złożenia przez Klienta zamówienia na towar niedostępny w chwili otrzymania zamówienia lub oznaczony „na zamówienie”, Sprzedawca powiadomi Klienta o przewidywanym terminie realizacji takiego zamówienia.

6.Za zamówienie Klient może dokonać zapłaty w następującej formie:

a. przelew na rachunek bankowy Sprzedawcy

Grzegorz Król MasterKING
ul. Wagi 26 lok. 6
61-244 Poznań
nr rachunku bankowego „mbank” : 46 1140 2004 0000 3302 6737 7075

b. przelew lub płatność kartą z wykorzystaniem systemu szybkich przelewów internetowych Przelewy24;

c. przy odbiorze (wysyłka za pobraniem; odbiór osobisty);

d. z wykorzystaniem sprzedaży ratalnej w systemie Alior-Raty – usługa za pośrednictwem Alior Raty sp. z o.o.. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie Alior-Raty.

7.W przypadku podmiotów zainteresowanych wystawieniem faktury VAT, przed dokonaniem płatności Sprzedawca może wystawić dokument będący podstawą dla dokonania wpłaty – faktura pro forma.

8.Warunki i możliwość wysyłki produktu poza granice Polski wymagają każdorazowo indywidualnego uzgodnienia.

9.Do każdego zrealizowanego zamówienia Sprzedawca dostarczy dokument potwierdzający dokonanie sprzedaży. Jeśli Klient jest zainteresowany otrzymaniem faktury VAT, powinien poinformować o tym Sprzedawcę w momencie złożenia zamówienia (poprzez zaznaczenie odpowiedniej opcji w formularzu zamówienia) oraz przekazać Sprzedawcy dane wymagane do prawidłowego wystawienia faktury VAT.


Rozumiem

Nasza strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.