Koszty, sposoby dostawy, usługa montażu

  • bezpłatna dostawa firmą spedycyjną - standardowy sposób dostawy materacy, łóżek na terenie Polski. Dostawa następuje w dni robocze od poniedziałku do piątku w godz. 08:00 do 16:00. Ze względu na duże gabaryty kierowca dostarcza towar pod budynek wskazany w adresie dostawy, nie wnosi towaru do mieszkania (taka jest wersja oficjalna przewoźnika, z doświadczenia wynika, że jeśli jest taka potrzeba, możemy poprosić kierowcę o pomoc we wniesieniu towaru do mieszkania za drobną opłatą, w takiej sytuacji kierowcy z reguły nie odmawiają pomocy)
  • bezpłatna dostawa firmami kurierskimi: UPS, DPD, DHL na terenie Polski - w ten sposób dostarczamy fabrycznie zrolowane materace. Dostawa następuje w dni robocze od poniedziałku do piątku. Towar jest dostarczany "pod drzwi" zgodnie z adresem dostawy.
  • bezpłatna dostawa transportem własnym MasterKING w promieniu 50km od Poznania. Ustalamy dogodny termin dostawy. Bezpłatnie pomagamy we wniesieniu towaru do mieszkania. Istnieje możliwość wykupienia usługi montażu dostarczonego towaru - koszt montażu ustalamy indywidualnie. Na życzenie możemy darmowo odebrać stare łóżko, stelaż, materac.
  • bezpłatny odbiór własny z magazynu MasterKING w Poznaniu - po uprzednim ustaleniu istnieje możliwość odbioru własnego z naszego magazynu w Poznaniu
  • płatna dostawa firmami kurierskimi: UPS, DPD, DHL na terenie Polski - w ten sposób dostarczamy stelaże do samodzielnego montażu, ochraniacze, nóżki i materace dziecięce BABY. Dostawa następuje w dni robocze od poniedziałku do piątku. Towar jest dostarczany "pod drzwi" zgodnie z adresem dostawy
  • płatna dostawa firmą spedycyjną - standardowy sposób dostawy stelaży elastycznych dostarczanych w formie złożonej na terenie Polski. Dostawa następuje w dni robocze od poniedziałku do piątku w godz. 08:00 do 16:00. Ze względu na duże gabaryty kierowca dostarcza towar pod budynek wskazany w adresie dostawy, nie wnosi towaru do mieszkania (taka jest wersja oficjalna przewoźnika, z doświadczenia wynika, że jeśli jest taka potrzeba, możemy poprosić kierowcę o pomoc we wniesieniu towaru do mieszkania za drobną opłatą, w takiej sytuacji kierowcy z reguły nie odmawiają pomocy)
  • płatna dostawa transportem własnym MasterKING na terenie Polski. Orientacyjny koszt dostawy 2,46 zł / 1km. Ustalamy dogodny termin dostawy. Bezpłatnie pomagamy we wniesieniu towaru do mieszkania. Istnieje możliwość wykupienia usługi montażu dostarczonego towaru - koszt montażu ustalamy indywidualnie. Na życzenie możemy darmowo odebrać stare łóżko, stelaż, materac.
  • płatna dostawa poza granice Polski - warunki zakupu i dostawy ustalamy indywidualnie
Jeśli w złożonym zamówieniu nie określono kosztów dostawy lub przed zakupem, albo bezpośrednio po nim nie ustalono inaczej to zakupiony towar jest dostarczany bezpłatnie do Klienta. O wyborze bezpłatnej formy dostawy decyduje MasterKING. Zawsze informujemy Klienta o wysyłce towaru. Jeśli jest taka potrzeba ustalamy indywidualnie dogodny termin dostawy. Monitorujemy proces doręczania towaru i na bieżąco informujemy Klienta o przebiegu dostawy.

Rozumiem

Nasza strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.