Łóżko jest bezdyskusyjnie najważniejszym meblem w każdym obiekcie hotelowym. Podróżni spędzają w nim wiele czasu, pracując, przeglądając zdjęcia z odbytych wycieczek, oglądając telewizję, czytając książki oraz oczywiście śpiąc i ucinając sobie popołudniowe drzemki. Komfortowe łóżko oraz wygodny materac doceni każdy gość, dzięki czemu zapamięta Twój hotel i z chęcią będzie do niego wracał.

W naszym sklepie oferujemy produkty szwedzkiej firmy Hilding. Każdy produkt spełnia najwyższe standardy ergonomiczne, mikroklimatyczne i higieniczne. W naszej bogatej ofercie znajdują się kolekcja Good, Better, Best, Jensen oraz wiele akcesoriów sypialnianych takich jak ochraniacze na materace, dostawki oraz wezgłowia.

Niezależnie od tego, czy wyposażają Państwo niewielki pensjonat, ośrodek, czy hotel nastawiony na klientów biznesowych, materace HILDING zagwarantują wszystkim gościom najwyższą jakość snu. Produkty firmy HILDING są obecne w najlepszych w renomowanych hotelach, a także na pokładach promów wielu linii pasażerskich. Profesjonalna linia hotelowa HOTEL EXPERT powstała w oparciu o komponenty najlepszej jakośći i podwyższonej trwałości. Zastosowane rozwiązania konstrukcyjne zapewniają wygodę i zdrową pozycję podczas snu. Warto dodać, że do produkcji zostały wykorzystane tkaniny o właściwościach uznanych w hotelarstwie, gwarantujących wysokie bezpieczeństwo dzięki atestom trudnopalności.Rozumiem

Nasza strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.