> > > Targi Meble Polska 2015 – prezentacja Hilding Anders Polska

Targi Meble Polska 2015

Przygotowaliśmy dla Was relację z Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Targi odbyły się pod koniec lutego, jednym z wystawców była firma Hilding Anders Polska której doskonałe materace oraz łóżka kontynentalne i tapicerowane są dostępne w naszym sklepie. Nie mogliśmy tego przegapić!

 

Stoisko Hilding prezentowało się w taki sposób.

 

Targi Meble Polska 2015 - Stoisko Hilding MTP 2015

 

Targi Meble Polska 2015 - Stoisko Hilding MTP 2015

 

Targi Meble Polska 2015 - Stoisko Hilding MTP 2015

Hilding ma dla nas kilka propozycji i ciekawych zmian. Jedną z nowości którą zaproponował w trakcie targów Meble Polska 2015 to dodanie do łóżka kontynentalnego panela przedniego pasującego do rodzaju wezgłowia, dzięki czemu uzyskujemy piękny, efektowny i estetyczny wizerunek całego łóżka. Panel przedni będziemy mogli zakupić opcjonalnie tak samo jak wezgłowie, otomanę czy nóżki.

Łóżko kontynentalne z panelem przednim

Łóżko kontynentalne prezentowane na zdjęciu posiada „kafelkowe” wezgłowie Tulip. Od teraz można dokupić przedni panel, posiadający dokładnie taki sam wzór. Analogicznie można dobrać taki panel do każdego łóżka kontynentalnego znajdującego się w naszej ofercie.

Kolejną nowością jest połączenie zalet łóżka tapicerowanego z łóżkiem kontynentalnym. Taki zestaw jest idealną opcją dla osób, które mają odmienne preferencje snu. Jeśli wolisz bardziej miękki materac, a Twój partner preferuje materac twardy, to rozwiązanie jest stworzone z myślą o Was! Dwa osobne materace typu box, połączone są jednym, wspólnym wezgłowiem. Dodatkowo posiadają one dwa stelaże elastyczne elektrycznie regulowane Moto pracujące na Waszą wygodę i komfort. W ten sposób możesz ustawić nachylenie materaca w wygodny dla Ciebie sposób.

Łóżko kontynentalne Hilding elektrycznie regulowane

Łóżko kontynentalne Hilding elektrycznie regulowane

Łóżko kontynentalne Hilding elektrycznie regulowane

Łóżko kontynentalne Hilding elektrycznie regulowane

STELAŻ HILDING FAMILY MOTO

Stelaż jest regulowany za pomocą wygodnego pilota.

Pilot łóżka kontynentalnego Hilding elektrycznie regulowanego

W trakcie targów zadebiutowało także łóżko kontynentalne marki Curem. Rodzinę Curem tworzą ekskluzywne materace, stelaże, poduszki do których teraz dołączyło łóżko kontynentalne. Są to produkty najwyższej klasy, wykonane z najlepszej jakości materiałów.

Łóżko kontynentalne CUREM

Targi Meble Polska 2015

Zapraszamy do kontaktu z nami! Chętnie pomożemy z wyborem łóżka, najważniejszego mebla w Twojej sypialni, a także pomożemy dopasować materac  najlepiej odpowiadający Twoim potrzebom ;)

Czy na wszystkie pytania zostały udzielone odpowiedzi? Czy potrzebujesz więcej informacji dotyczących tego artykułu? Czy coś nie zostało przedstawione zrozumiale/czytelnie?

Zadzwoń do doradcy / specjalisty,
a uzyskasz odpowiedzi na swoje pytania!
+48 61-641-7997

Pin It on Pinterest

Idź do sklepu abcsypialni.plDo sklepu abcsypialni.plSklep abcsypialni.plSklep
Zadzwoń 61 641 7997Zadzwoń