> > Hilding – szwedzki producent materacy i łóżek

Hilding – szwedzki producent materacy i łóżek

W naszym sklepie internetowym ABCsypialni.pl posiadamy bogatą ofertę łóżek tapicerowanych i kontynentalnych, a także materacy sprężynowych typu pocket, multipocket i piankowych oraz wiele akcesoriów szwedzkiego producenta Hilding.

materac Hilding

Wierzymy, że nie ma nic lepszego niż miła pobudka w wygodnym łóżku, kiedy jesteśmy wyspani i pełni energii. Sypialnia to nasz azyl, miejsce w którym spędzamy wiele czasu, odpoczywamy i relaksujemy się. Właśnie dlatego zdecydowaliśmy się na współpracę z producentem Hilding, którego misją jest zapewnienie Państwu najlepszego i najefektywniejszego snu. Produkty naszego partnera zapewniają zdrowy wypoczynek, dzięki swojej elastyczności, fantastycznej jakości i możliwości dopasowania ich do indywidualnych potrzeb. Śpisz dobrze – żyjesz dobrze!

Hilding producent łóżek i materacy

Filozofia marki Hilding opiera się na następujących czynnikach: ergonomii, mikroklimacie, higienie, wzornictwu, wytrzymałości i ochronie środowiska. Wszystkie te czynniki decydują o Państwa dobrym samopoczuciu. Idealna konstrukcja produktów dogodzi najbardziej wymagającym klientom, a piękny wygląd łóżek oraz materacy zadowoli gusta koneserów dobrego smaku i elegancji. Produkty marki Hilding idealnie dopasują się do Państwa sypialni wprowadzając w niej designerski klimat i szwedzką jakość.

Marka Hilding istnieje od 70 lat. Jej założycielem jest Hilding Andersson, który rozpoczął swoją działalność od produkcji łóżek. Koncern Hilding Anders Polska jest obecny w naszym kraju od 2000 roku. Początkowo fabryka działająca pod Poznaniem produkowała materace dla giganta meblowego IKEA. Z czasem firma wprowadziła na rynek polski także markę Hilding oferującą produkty dla klientów detalicznych. Wszystkie te produkty mogą Państwo znaleźć w naszym sklepie.

Łóżka i materace marki Hilding wykonywane są z najwyższej jakości materiałów. Firma w trosce o środowisko wykorzystuje tylko naturalne surowce, a ich produkcja odbywa się zgodnie z obowiązującymi wymogami środowiskowymi. Produkty firmy Hilding posiadają certyfikaty pro-ekologiczne. Oznacza to, że drewno wykorzystywane do produkcji łóżek pochodzi z lasów,w  których spełniane są Standardy Dobrej Gospodarki Leśnej FSC. Kupując produkty Hildinga można mieć pewność, że nie przyczynia się do niszczenia środowiska naturalnego oraz nielegalnego wykorzystania zasobów naturalnych.

Hilding materace

Hilding może pochwalić się wizerunkiem wiodącego producenta materacy, dzięki wartościom w jakie wierzy i misji jakie sobie wyznacza. Hasłem przewodnim firmy jest „zapewnianie światu dobrego snu”. Produkty Hildinga oferują najwyższą jakość, nowoczesne technologie oraz wspaniałe wzornictwo. Łóżka kontynentalne i tapicerowane tej marki stanowią piękny i wygodny mebel pasujący oraz zdobiący każdą sypialnię. Wszystkie działania firmy oraz doskonała jakość produktów mają na celu podniesienie jakości życia klientów.

My również wierzymy w dobrodziejstwo dobrego snu, dlatego zaufaliśmy producentowi Hilding. Polecamy Państwu starannie wybrane produkty wiarygodnego i uznanego producenta. Wierzymy w jego doświadczenie oraz oferowaną jakość.

Dowiedz się więcej o produktach marki Hilding >>

 

Czy na wszystkie pytania zostały udzielone odpowiedzi? Czy potrzebujesz więcej informacji dotyczących tego artykułu? Czy coś nie zostało przedstawione zrozumiale/czytelnie?

Zadzwoń do doradcy / specjalisty,
a uzyskasz odpowiedzi na swoje pytania!
+48 61-641-7997

Pin It on Pinterest

Idź do sklepu abcsypialni.plDo sklepu abcsypialni.plSklep abcsypialni.plSklep
Zadzwoń 61 641 7997Zadzwoń