> > > Wywiad z Blogerką

Kochamy design, interesujemy się wystrojem i architekturą wnętrz. Ostatnio bardzo zainteresował nas blog wnętrzarski European Interior Design prowadzony przez sympatyczną Zuzę.

Zapraszamy do przeczytania inspirującego wywiadu z blogerką zajmującą się designem, a poznacie ciekawostki związane z blogosferą wnętrzarską i blogowaniem!

Wywiad z blogerką

ABC Sypialni: Jak rozpoczęła się Twoja przygoda z blogowaniem?

Zuza: Bloga Europeaninteriordesign.wordpress.com założyłam pod koniec maja 2015 roku. Już jakiś czas wcześniej, chodził mi po głowie taki pomysł, aby mieć coś swojego, a blog to idealny pomysł. Na co dzień jestem związana z branżą reklamową i chciałam mieć jakąś odskocznie poza pracą, coś na co będę mieć tylko wpływ ja i nikt więcej :). Coś, co nie będzie nastawione na zysk a czystą przyjemność.

ABC Sypialni: Skąd wziął się pomysł na bloga?

Zuza: Kiedy pojawił się pomysł, na to żeby założyć własnego bloga nie miałam wątpliwości, że będzie to blog wnętrzarski. Od zawsze interesowałam się historią sztuki, designem, lubiłam kupować piękne albumy poświęcone wnętrzom i architekturze, czy też magazyny i czasopisma wnętrzarskie. Chciałam stworzyć bloga, który będzie poświęcony tematyce, która mnie interesuje, ale też  takiej, o której już coś wiem i chciałabym dowiedzieć się przy okazji jeszcze więcej i podzielić się swoją pasją z czytelnikami :)

ABC Sypialni: Czym się inspirujesz tworząc artykuły na blog?

Zuza: Tematy artykułów są wybierane spontanicznie, na samym początku pisałam o tematach, które dla mnie osobiście są najważniejsze we wnętrzach, czyli kolory i obrazy. Generalnie dobieranie kolorów, ich łączenie na różne sposoby to coś, co sprawia mi największą frajdę, i nieskromnie mówiąc wydaje mi się że idzie mi to całkiem nieźle. Teraz wystarczy, że coś mnie zainspiruje w sieci, czy wyda mi się to ciekawe wtedy piszę na ten temat :)
Ostatnio trochę wpisów poświęciłam tematyce stylu skandynawskiego :)

ABC Sypialni: Jaki jest Twój cel w prowadzeniu bloga?

Zuza: Prowadzę bloga na tę chwilę hobbystycznie, to coś, co sprawia mi przyjemność bo po jest o tym co jest jedną z moich pasji w życiu. Chciałabym aby, miał coraz więcej czytelników. Choć nie ukrywam, że w przyszłości chciałabym zajmować się już tylko tematyką wnętrz i designu a nie reklamą, choć na razie to odległe plany :)

ABC Sypialni: Czy jesteś zadowolona ze swoich blogerskich osiągnięć?

Zuza: Generalnie tak, ponieważ to moje hobby, to nie zakładam sobie konkretnych rzeczy czy celów, które mam osiągnąć. Choć bardzo się cieszę, że z nowym rokiem jest coraz więcej czytelników, bardzo bym chciała aby było ich coraz więcej.

ABC Sypialni: Kto lub co Cię inspiruje w życiu codziennym i w świecie blogowym?

Zuza:Jeżeli chodzi o blogerów, to jestem dużą fanką nie tylko blogów wnętrzarskich, ale też modowych, bardzo lubię styl dziewczyn ze Skandynawii. Natomiast pozostając w temacie wnętrz, jestem pod wielkim wrażeniem projektów Jonathana Adlera, są genialne! Odważne, ekstrawaganckie i kolorowe, czyli coś co najbardziej lubię

ABC Sypialni: Czy masz jakieś rady dla początkujących blogerek lub osób, które myślą nad założeniem swojego bloga?

Sama jestem jeszcze początkującą blogerką, ale myślę, że ważne jest żeby prowadzić bloga o takiej tematyce, która rzeczywiście nas interesuje, a druga sprawa to konsekwencja, i żeby nie zniechęcać się na początku, myślę że sukces buduje się konsekwencją, powoli;).

blog wnętrzarski

Dziękujemy i życzymy wiele sukcesów, a Was zapraszamy do lektury bloga Zuzi! :)

 

Czy na wszystkie pytania zostały udzielone odpowiedzi? Czy potrzebujesz więcej informacji dotyczących tego artykułu? Czy coś nie zostało przedstawione zrozumiale/czytelnie?

Zadzwoń do doradcy / specjalisty,
a uzyskasz odpowiedzi na swoje pytania!
+48 61-641-7997

Pin It on Pinterest

Idź do sklepu abcsypialni.plDo sklepu abcsypialni.plSklep abcsypialni.plSklep
Zadzwoń 61 641 7997Zadzwoń