Materace Hilding

Materace Hilding cechuje nowoczesność, wysmakowany design i wyjątkowy komfort. Nadrzędną wartością jest wygoda i maksymalna personalizacja materaca w stosunku do każdego użytkownika. Podstawową zasadą jest dostosowanie materaca do użytkownika, nigdy odwrotnie ! Grupa Hilding Anders z Malmö w Szwecji jest międzynarodowym liderem w produkcji materacy i łóżek w Europie i Azji.

Więcej

Rodzina firma założona przez Hildinga Anderssona 1939 roku w Bjärnum w Szwecji obecnie działa jako wielka grupa w ponad 40 krajach i zatrudnia blisko 8000 pracowników. W Polsce Hilding pojawił się w 2000 roku, budując fabrykę w Murowanej Goślinie pod Poznaniem, obecnie jest to jedna z największych i najbardziej nowoczesnych fabryk materacy i łóżek w Europie. Produkcja wysokiej jakości materacy to skomplikowany i długotrwały proces oparty na doświadczeniu szerokiej grupy ekspertów z różnych dziedzin, innowacyjnych pomysłach, nowoczesnym parku maszynowym, laboratoriach badających zarówno surowce jak i testujących prototypy produktów w przyszłości przeznaczonych do produkcji. Hilding nieustannie dąży do miana lidera w swojej branży, jest zawsze krok przed konkurencją, wdraża innowacyjne rozwiązania, nieustannie udoskonala swoje produkty wykorzystując najnowszą wiedzę. Aktualna kolekcja produktów została wzbogacona o wyjątkowe pokrowce pikowane w niepowtarzalne wzory, innowacyjne wkłady piankowe i zaawansowane układy sprężyn. Materace Hilding możemy podzielić na materace kieszeniowe, materace Multipocket, materace Interactive, materace na ramie drewnianej Box, materace bonelowe, materace lateksowe, materace wysokoelastyczne, materace termoelastyczne, materace nawierzchniowe, materace dziecięce i materace młodzieżowe. Duży wybór najwyższej jakości wkładów materacy, uzupełniony o dedykowane pokrowce daje możliwość doświadczonym sprzedawcom, autoryzowanym przez Hildinga dystrybutorom na fachową pomoc w indywidualnym dobraniu optymalnego materaca lub całego zestawu sypialnianego. Szukasz idealnego materaca? Pomożemy wybrać ten najlepszy!

Rozumiem

Nasza strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.