Materace InterActive

Najwyższe modele sprężynowych materacy Hilding zbudowane zostały na bazie innowacyjnego systemu sprężyn InterActive.
Podobnie jak w przypadku sprężyn kieszeniowych i typu Multipocket każda sprężynka jest umieszczona w osobnej kieszonce z materiału. Dzięki takiemu rozwiązaniu uzyskujemy w materacu elastyczność punktową - pracują tylko te sprężyny na które bezpośrednio naciskamy.
Jaka jest zatem różnica pomiędzy wymienionymi sprężynami a systemem InterActive ?
System InterActive tworzą dwa rodzaje sprężyn kieszeniowych, wyższe sprężyny o większej średnicy zostały połączone z niższymi sprężynkami o mniejszej średnicy. Dzięki temu materace z systemem sprężyn InterActive dostarczają nieporównywalnego komfortu i miękkości przy jednoczesnym progresywnym wsparciu całego Twojego ciała.
Wypoczywając na materacu InterActive nie pomyślałbyś, że leżysz na materacu sprężynowym. Sprężynki w bardzo subtelny sposób podtrzymują Twoje ciało, są tak gęsto ułożone, że absolutnie ich nie czujesz. Gwarantują rewelacyjne podtrzymanie ciała idealnie dopasowując się do jego naturalnych krzywizn.
Materace InterActive posiadają 7 zróżnicowanych stref, z których każda charakteryzuje się inną twardością zapewniając tym samym lepsze dopasowanie materaca do kształtu ciała. Gwarantuje to optymalne podparcie głowy, ramion, pasa, bioder oraz nóg. Gdy leżysz na materacu najmocniej uginają się te jego strefy, na które wywierasz największy nacisk. Warstwy pianek położone na sprężynach podnoszą komfort spania oraz gwarantują, że materace sprężynowe są spersonalizowane i idealnie dopasowują się do indywidualnego kształtu ciała. Wszystkie materace Hilding ubrane są w wysokogatunkowe, oddychające pokrowce z możliwością prania.
Rozumiem

Nasza strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.